Jak stylizować obuwie sportowe?

Większość z nas ma w swojej szafie choć jedną parę obuwia sportowego. Wygodne sneakersy pasują do bardzo wielu zróżnicowanych stylizacji. Możemy je nosić na co dzień, jak i oczywiście na trening. Buty new Balance czy znajdziemy w bardzo wielu kolorach i wzorach. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak stylizować obuwie sportowe?

Mamy bardzo wiele różnych opcji do wyboru. Już dawno minęły czasy, kiedy obuwie sportowe kojarzyło się tylko i wyłącznie z siłownią czy bieganiem po lesie. Buty sportowe mogą być uzupełnieniem różnych stylizacji. Nawet tych nieco bardziej formalnych. Jeżeli chcemy nosić takie obuwie do pracy, to najlepiej zdecydować się na klasyczne kolory i wzory. Szalone, neonowe kolory lepiej sprawdzą się na popołudniowym spotkaniu z przyjaciółmi czy wieczornym treningu. Dodatkowo warto upewnić się czy w naszym miejscu pracy nie obowiązuje bardzo rygorystyczny dress code. jednak coraz częściej firmy pozwalają swoim pracownikom na nieco swobodniejsze stylizacje. Zwłaszcza w piątki.

Buty sportowe będą się świetnie prezentowały w zestawianiu z klasycznymi jeansami czy damską wersją chinosów. Możemy też nosić je do spódnic ołówkowych.

Z siłowni na czerwony dywan!

Kilka sezonów temu popularne modele obuwia sportowego z przytupem wkroczyły na salony. Najsławniejsze celebrytki zaczęły zestawiać sneakersy z sukniami wieczorowymi od najlepszych projektantów. Takie nieoczywiste połączenie nie przypadnie do gustu każdej kobiecie, jednak pokazuje, jak można bawić się modą.
Obuwie New Balance dostępne na SuperSklep.pl.