Lekkie, amortyzowane buty do treningów biegowych, czyli Adidas Duramo Lite 2.0

Dobre buty przeznaczone do biegania powinny być idealnie dopasowane do stopy, lekkie, a także amortyzowane. Te wymagania może spełnić obuwie Adidas Duramo Lite 2.0, które dostępne jest w wariantach dla niej i dla niego.

Duramo Lite 2.0 od Adidas – buty stworzone z myślą o biegaczach

Chcesz zacząć biegać? W takim przypadku pierwszym krokiem powinno być zakupienie odpowiedniego obuwia biegowego. Jego zadaniem jest właściwa ochrona stóp przed negatywnymi skutkami wstrząsów, a przy tym poprawa komfortu.

Buty Adidas Duramo Lite 2.0 https://desportivo.pl/pl/p/Buty-meskie-adidas-Duramo-Lite-2.0-FV6056/3279 zostały zaprojektowane z myślą o początkujących biegaczach, którzy poszukują obuwia wygodnego, trwałego, a także dobrze amortyzowanego, które będzie mogło sprawdzić się na różnych nawierzchniach.

Duramo Lite 2.0 – cechy charakterystyczne:
– siateczkowa cholewka, która zapewnia właściwą cyrkulację powietrza
– wielowarstwowa podeszwa wykonana z pianki EVA oraz gumy dla skutecznej amortyzacji w trakcie biegu
– wymodelowany kołnierz z tyłu buta, aby zredukować ryzyko pojawienia się otarć, zmniejszyć nacisk na kostkę i poprawić pracę ścięgna Achillesa
– obniżona podeszwa środkowa dla lepszej ochrony stóp w trakcie biegu
– bardzo niski ciężar, aby dać maksymalny komfort

Adidas Duramo Lite 2.0 – na treningi i na miasto

Buty Duramo Lite 2.0 oferowane przez Adidas to sprawdzony wybór zarówno na treningi biegowe oraz inne treningi sportowe, jak również na miasto.

Sportowe wzornictwo z charakterystycznymi dla marki trzema paskami, a także pełna gama kolorów do wyboru powodują, że to atrakcyjny dodatek do wielu stylizacji dla niej i dla niego.