Trendy modowe dla kobiet

zielone klapki z futerkiemTrendy w modzie zmieniają się dość regularnie. Jednak niektóre tendencje pozostają na dłużej. Warto to śledzić i zaopatrywać się w rzeczy, które wpasują się w posiadaną garderobę. Nie należy się ich pozbywać zaraz po pojawieniu się kolejnych nowości. Szczególnie jeśli pasują do ogólnego stylu oraz kreowanego wizerunku. W przypadku butów jest to odrobinę bardziej stałe.

Puszyste dodatki

Klapki damskie DeeZee coraz częściej pojawiają się z obszytymi futerkiem elementami. Zazwyczaj są to dość duże fragmenty. Z tego powodu dominują w całej stylizacji. Zestawione z neutralnymi i jednolitymi ubraniami będą prezentować się doskonale. Warto wprowadzić taki element do swojej garderoby. Wygląda to doskonałe w połączeniu z codziennymi ciuchami, które są dość zwyczajne. Jednak równie dobrze tego typu obuwie będzie prezentować się z sukienkami. Dobrym pomysłem jest testowanie różnych zestawień.

Błyszczące elementy i kryształki

Błysk już od wielu sezonów króluje na największych wybiegach. Jednak od niedawna modne i wygodne klapki damskie również wpisują się w ten trend. Bez problemu można znaleźć modele ze złotymi aplikacjami. Ciekawie wyglądają projekty całe wyszywane połyskującymi koralikami. Idealnie sprawdzają się w połączeniu z nieco bardziej eleganckimi ubraniami. Mogą zastąpić biżuterię w stylizacji i skutecznie ożywić ciemniejsze barwy. Warto zaopatrzyć się chociaż w jedną parę takich klapek na nadchodzące lato. Mogą okazać się niezwykle uniwersalnym elementem pasującym do wielu rzeczy w garderobie.