Buty Converse – ponadczasowa klasyka w męskim outficie!

buty converse meskie

Buty Converse to ponadczasowowa klasyka. Marka słynie głównie z produkcji i sprzedaży trampków, choć nie zamyka się tylko na ten model. Buty Converse damskie, buty Converse męskie, buty Converse dziecięce – obuwie z charakterystycznym logiem gwiazdy jest uniwersalne bez względu na płeć, czy wiek i stanowi doskonałe uzupełnienie prawie każdej stylizacji. Marka na stałe wpisała się też jako element mody ulicznej.

Converse to tylko trampki?

Marka Converse znana jest głównie z trampków, jednak nawet sama oferta męskich butów Converse (https://supersklep.pl/buty/converse/meskie) obejmuje też mniej oczywiste buty jak klapki, czy inne buty miejskie z bardzo fantazyjną podeszwą. Trampki są niewątpliwą domeną brandu, ale nie są jego jedynym obuwiem.

Kolory butów męskich

Czerń jest uniwersalnym kolorem, mówi się, że pasuje do wszystkiego. Najwięcej butów też jest produkowanych w kolorze czarnym. Lecz marka Converse nie ogranicza się do tego jednego, stałego koloru i proponuje panom i chłopcom buty także w m.in. takich kolorach jak:

  • bieli
  • beżu
  • fioletu
  • khaki
  • musztardowym
  • brudnego różu

W ofercie są też oznaczone w tym dziale bardziej odważne bladoróżowe buty z czerwonymi różami i masywną podeszwą, mogące wskazywać na to, że buty marki są unisex i mogą je nosić wszyscy, którzy chcą.

Z czego zrobione są buty Converse?

Materiał zależy na pewno od modelu – klasyczne trampki są wykonane z materiału tekstylnego z podeszwą gumową, klapki są wykonane ze skóry syntetycznej i gumy lub pianki EVA (która charakteryzuje się niezwykłą elastycznością i miękkością). Część butów Converse zawiera elementy odzwierzęce (skóra, zamsz).